Sport 2015/2016

XVIII Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Księdza Proboszcza

W sobotę 2 kwietnia w hali szkoły podstawowej w Górze odbył się XVIII Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Księdza Proboszcza. W kategorii dziewcząt wystartowało osiem zawodniczek, w kategorii chłopców zawodników było sześciu.
W kategorii drużynowej były cztery zespoły.

Tenisiści mieli do dyspozycji cztery stoły do rozgrywek. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Zawodnicy wyczytywani byli przez sędziego głównego i podchodzili do wyznaczonego stołu. Tam już czekał sędzia nadzorujący grę. Po krótkie rozgrzewce przechodzono do pojedynku. Po jego zakończeniu sędzia zanosił wynik do sędziego głównego pani Beaty Baranowskiej. Praca szła płynnie.

Oto wyniki:

Kategoria indywidualna

miejsce Patryk Kościański

II miejsce Bartek Biernat

Kategoria drużynowa

I miejsce Szkoła Podstawowa w Tupadłach.

II miejsce Szkoła Podstawowa w Jaksicach.

III miejsce Szkoła Podstawowa w Górze i Szkoła Podstawowa w Turzanach.

tekst i fot. A. Belzyt