ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 KONKURS "ZAPROJEKTUJ SWOJĄ MASECZKĘ" WYCIECZKA NA ŚCIANKĘ WSPINACZKOWĄ KLASA IV KONKURS "MISTRZ RACHUNKU" KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA "MAŁY GENIUSZ" KLASA VI SZKOLNY KONKURS "Bądź bezpieczny w sieci Internet" ZABAWA KARNAWAŁOWA WYCIECZKA DO INOWROCŁAWIA- KLASA 5 WYCIECZKA DO INOWROCŁAWIA- KLASA 4 WYCIECZKA DO TEATRU- KLASY 2-3 KODY QR NA ZAJĘCIACH PROGRAMOWANIA- KLASA 2 LODOWISKO - KLASA IV BEZPIECZNE FERIE CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA- ŚWIĄTECZNE PROGRAMOWANIE. ŚWIĄTECZNE LAPBOOKI- KLASA 2 IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ ŚWIĄTECZNE WARSZTATY- KLASA 4 WYJAZD DO WIOSKI JĘZYKOWEJ MIKOŁAJKI- KLASA 2 WIZYTA W GABINECIE WETERYNARYJNYM ZAKOŃCZENIE PROJEKTU W KLASIE 1 ZNAMY PRAWA DZIECKA MUZYCZNA PRZYGODA MAI KONKURS CZYTELNICZY W JAKSICACH DZIEŃ MISIA W KLASIE 2 KONKURS EKOLOGICZNY W ORŁOWIE PIERWSZAKI KODUJĄ W OZOBLOCKLY DORADZTWO ZAWODOWE- CELNIK ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI WYCIECZKA DO AKADEMII NAUKI W TORUNIU ENGLISH MASTER UŻYWKOM MÓWIMY NIE! PROJEKT TAJEMNICZEJ SZAFY O RECYKLINGU W BALCZEWIE WARSZTATY PLASTYCZNE DORADZTWO ZAWODOWE DZIEŃ KUNDELKA KONKURS RELIGIJNY W JAKSICACH PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW, DEN CZYTAM Z KLASĄ CODE WEEK 2019 NAUKOWA PRZYGODA- MATEMATYKA KODOWANIE - KLASA 1 RAJD PIECZONEGO ZIEMNIAKA BUDUJĘ, KODUJĘ, PROGRAMUJĘ DZIEŃ CHŁOPCA W SKATEPARKU DZIEŃ CHŁOPCA PIKNIK W KARCZYNIE SPRZĄTANIE ŚWIATA BISKUPIN GRY NA LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO.

Wydarzenia 2019/2020

ZNAMY PRAWA DZIECKA

27 listopada obchodziliśmy w naszej szkole "Międzynarodowy Dzień Ochrony Praw Dziecka ".

Aktorzy ze Szkolnego Teatru Pantomimy Fantasmagorie...   prowadzeni przez panią Katarzynę Sebzdę i wspierani muzycznie przez pana Bachtę, przenieśli nas do I połowy XX wieku. W tym czasie toczyła się akcja przedstawienia pt. "Ballada o starym doktorze". Dzięki młodym artystom poznaliśmy historię Janusza Korczaka i jego dzieci. Dziękujemy za chwile wzruszenia...

Po chwili zadumy przyszedł moment na krótki występ artystyczny dotyczący Praw Dziecka. Uczniowie klasy II zaśpiewali piosenkę o swoich prawach, rodzeństwo Julka i Kamil przedstawili wiersz M.Przewoźniaka "Krzyknij nie!".

Następnie powitaliśmy naszych gości piosenką "Nie bój się chcieć!" w wykonaniu Łucji Trzeckiej. A gości mieliśmy niesamowitych... Odwiedzili nas wspaniali ludzie z pasją, którzy pokazują swoim przykładem, że bariery nie istnieją i warto realizować swoje marzenia: pan Marcin Szych, Tymon Mokrzycki oraz Filip Kwiatkowski z mamą. Opowiedzieli nam o swoich osiągnięciach oraz o przeszkodach, z którymi zmagają się podczas zawodów oraz treningów.
Chyba wszyscy dali sie przekonać, że warto mieć cele w życiu i dążyć do ich realizacji.

Pan Szych przekonywał nas również, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas uprawiania różnych sportów (bo do tego, że sport warto uprawiać, nikogo przekonywać nie musiał).
Kask i odblaski to podstawa, pamiętajmy!

Jeszcze raz dziękujemy za to wspaniałe spotkanie!
JESTEŚCIE WIELCY!

Imprezę zakończyliśmy piosenką Majki Jeżowskiej "Na raz, na dwa"
w wykonaniu Lusi oraz uczniów klasy 5.