ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 KONKURS "ZAPROJEKTUJ SWOJĄ MASECZKĘ" WYCIECZKA NA ŚCIANKĘ WSPINACZKOWĄ KLASA IV KONKURS "MISTRZ RACHUNKU" KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA "MAŁY GENIUSZ" KLASA VI SZKOLNY KONKURS "Bądź bezpieczny w sieci Internet" ZABAWA KARNAWAŁOWA WYCIECZKA DO INOWROCŁAWIA- KLASA 5 WYCIECZKA DO INOWROCŁAWIA- KLASA 4 WYCIECZKA DO TEATRU- KLASY 2-3 KODY QR NA ZAJĘCIACH PROGRAMOWANIA- KLASA 2 LODOWISKO - KLASA IV BEZPIECZNE FERIE CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA- ŚWIĄTECZNE PROGRAMOWANIE. ŚWIĄTECZNE LAPBOOKI- KLASA 2 IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ ŚWIĄTECZNE WARSZTATY- KLASA 4 WYJAZD DO WIOSKI JĘZYKOWEJ MIKOŁAJKI- KLASA 2 WIZYTA W GABINECIE WETERYNARYJNYM ZAKOŃCZENIE PROJEKTU W KLASIE 1 ZNAMY PRAWA DZIECKA MUZYCZNA PRZYGODA MAI KONKURS CZYTELNICZY W JAKSICACH DZIEŃ MISIA W KLASIE 2 KONKURS EKOLOGICZNY W ORŁOWIE PIERWSZAKI KODUJĄ W OZOBLOCKLY DORADZTWO ZAWODOWE- CELNIK ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI WYCIECZKA DO AKADEMII NAUKI W TORUNIU ENGLISH MASTER UŻYWKOM MÓWIMY NIE! PROJEKT TAJEMNICZEJ SZAFY O RECYKLINGU W BALCZEWIE WARSZTATY PLASTYCZNE DORADZTWO ZAWODOWE DZIEŃ KUNDELKA KONKURS RELIGIJNY W JAKSICACH PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW, DEN CZYTAM Z KLASĄ CODE WEEK 2019 NAUKOWA PRZYGODA- MATEMATYKA KODOWANIE - KLASA 1 RAJD PIECZONEGO ZIEMNIAKA BUDUJĘ, KODUJĘ, PROGRAMUJĘ DZIEŃ CHŁOPCA W SKATEPARKU DZIEŃ CHŁOPCA PIKNIK W KARCZYNIE SPRZĄTANIE ŚWIATA BISKUPIN GRY NA LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO.

Wydarzenia 2019/2020

DZIEŃ KUNDELKA

Z okazji Dnia Kundelka, który przypada 25 października odbyła się wystawa zdjęć i rysunków ukochanych piesków naszych uczniów. Wielu z nich chętnie podzieliło się swoimi zbiorami, dzięki czemu mogliśmy podziwiać pieski, którymi na co dzień się opiekują.
Tym samym Samorząd Uczniowski zainicjował zbiórkę karmy oraz innych akcesoriów na rzecz schroniska dla zwierząt. Ta akcja ma także na celu przypomnienie w jaki sposób należy o pieska dbać, i że przygarnięcie pieska pod swój dach to poważna decyzja. Choć wiąże się ona z wieloma obowiązkami to piesek po stokroć odwdzięczy się swoją wiernością i miłością.

Tekst: M. Przybylska