Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 Mam Talent w SP Turzany Uczniowie Orła Białego na wycieczce w Sudetach Klasa I wykonuje Lapbooki Wyjazd do kina- klasy I-III Przedszkolaki odwiedzają klasę I Klasa 6 wykonuje doświadczenia II Szkolny Turniej Szachowy w Turzanach Dzień Mamy w klasie 1 Wycieczki z projektu „Naukowa przygoda” Zakończenie projektu "Buduję, koduję, programuję" Hobbit na lekcjach polskiego Burza Mózgów Konkurs Ortograficzny w SP W Tupadłach. Wycieczka klas I-III Mała Olimpiada Matematyczna Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach Pasowanie na czytelnika SUKCES MATEMATYCZNY W I LO Buduję, koduję, programuję SUKCES MATEMATYCZNY W II LO SUKCES MATEMATYCZNY Gminny Turniej BRD Światłość kontra ciemność w pantomimie... W świecie muzyki Konkurs Językowo – Ortograficzny Witamy wiosnę! Kangur 2019 Imieniny Liczby Pi Buduję, koduję, programuję- „Scottie Go!” Dzień Kobiet- klasa 1 Dzień Kobiet- klasa 4 Liczby rządzą światem. Tłusty czwartek- klasa I Wycieczka do Akademii Nauki w Toruniu Sportowa noc Szkoła Podstawowa w Turzanach niesie pomoc Mikołajowi! Walentynki Stypendia za I semestr Dzień Bezpiecznego Internetu Buduję, koduję, programuję WOŚP Konkurs plastyczny "Zapobiegajmy pożarom" Koncert świąteczny Droga ku niepodległości Jasełka Spotkanie wigilijne- klasa 1 Warsztaty świąteczne w klasie IV Mikołajki w klasie IV Mikołajki w klasie I Wyjazd do kina X Gminny Konkurs Ekologiczno-Sportowy Andrzejki Dzień Pluszowego Misia Spotkanie muzyczno-czytelnicze z Tulinkami Sukcesy naszych uczniów Lekcje przyrody w Barbarce Uroczyste zakończenie obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości Śniadanie daje moc Wycieczka do stolicy Dzień Kundelka Konkursy przedmiotowe Kiermasz babeczek Wielka Gra w Jaksicach Konkurs piosenki religijnej „Młodzi dla Niepodległej” Odsłonięcie muralu Pasowanie uczniów klasy I Wybory do Samorządu Uczniowskiego Światowy Dzień Drzewa 160-ta rocznica powstania szkoły Spływ kajakowy Dzień Chłopca- klasa 4 Festyn Rodzinny Dzień Chłopca - klasa 1 Gminne Święto Latawca Sprzątanie świata 2018 Akcja segregacja! Występ publiczny w świetlicy szkolnej. Rozpoczęcie roku szkolnego.

Wydarzenia 2018/19

Festyn Rodzinny

28 września 2018 r. odbył się w naszej szkole po raz kolejny Festyn Rodzinny.
Dzięki zaangażowaniu rodziców, sympatyków szkoły oraz nauczycieli mogliśmy sympatycznie spędzić ostatnie wrześniowe sobotnie popołudnie.
Najwięcej atrakcji czekało oczywiście na dzieci:
zabawa z animatorami, strzelanie z łuku, konne przejażdżki, malowanie twarzy, pokaz zumby, warsztaty plastyczne,  gry logiczne, szachy, chodzenie po linie oraz inne konkurencje sportowe, a także rozstrzygnięcie konkursu na Cudaczka z ziemniaczka.
Fryzjerki ze szkoły AS układały niepowtarzalne fryzury,
a ciepły żurek, chleb ze smalcem oraz pyszne wypieki i kawa czekały w bufecie obsługiwanym przez mamy naszych uczniów.
W sali gimnastycznej można było przenieść się do lat dwudziestych ubiegłego stulecia oraz wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia.
Na koniec rozlosowaliśmy nagrody wśród nabywców cegiełek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę!

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację  festynu serdecznie dziękujemy za pomoc!!!