Sport 2017/18

III Spartakiada Lekkoatletyczna w Tucznie 2018

Młodzi sportowcy 6 czerwca wzięli udział w III Spartakiadzie Lekkoatletycznej, która odbywała się w ZS w Tucznie.
Spartakiadę otworzyła pani dyrektor, następnie była reprezentacja sześcioosobowych drużyn z Gniewkówca, Lisewa Kościelnego, Złotnik Kujawskich, Pierania, Tuczna i Turzan.
Zawody rozpoczęły się w hali sportowej, później przeniosły się na tor do skoku w dal, a następnie do parku.
Drużyny zmagały się w konkurencjach: szybkościowo-zwinnościowy tor przeszkód, skoki w workach, dodawane skoki z miejsca, skok w dal z rozbiegu oraz w sztafecie przełajowej.
Wszyscy byli zwycięzcami-każdy zawodnik otrzymał medal i drobne upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu i Stowarzyszenie "Tuczno, moje małe Kujawy", zaś każda drużyna puchar.

Skład drużyny:

Klasa I: Natalia Kubś, Agata Piotrowska

Klsa II: Daria i Maja Zarembska, Borys Biernat

Klasa III: Bartek Zarembski.