Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 Mam Talent w SP Turzany Uczniowie Orła Białego na wycieczce w Sudetach Klasa I wykonuje Lapbooki Wyjazd do kina- klasy I-III Przedszkolaki odwiedzają klasę I Klasa 6 wykonuje doświadczenia II Szkolny Turniej Szachowy w Turzanach Dzień Mamy w klasie 1 Wycieczki z projektu „Naukowa przygoda” Zakończenie projektu "Buduję, koduję, programuję" Hobbit na lekcjach polskiego Burza Mózgów Konkurs Ortograficzny w SP W Tupadłach. Wycieczka klas I-III Mała Olimpiada Matematyczna Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach Pasowanie na czytelnika SUKCES MATEMATYCZNY W I LO Buduję, koduję, programuję SUKCES MATEMATYCZNY W II LO SUKCES MATEMATYCZNY Gminny Turniej BRD Światłość kontra ciemność w pantomimie... W świecie muzyki Konkurs Językowo – Ortograficzny Witamy wiosnę! Kangur 2019 Imieniny Liczby Pi Buduję, koduję, programuję- „Scottie Go!” Dzień Kobiet- klasa 1 Dzień Kobiet- klasa 4 Liczby rządzą światem. Tłusty czwartek- klasa I Wycieczka do Akademii Nauki w Toruniu Sportowa noc Szkoła Podstawowa w Turzanach niesie pomoc Mikołajowi! Walentynki Stypendia za I semestr Dzień Bezpiecznego Internetu Buduję, koduję, programuję WOŚP Konkurs plastyczny "Zapobiegajmy pożarom" Koncert świąteczny Droga ku niepodległości Jasełka Spotkanie wigilijne- klasa 1 Warsztaty świąteczne w klasie IV Mikołajki w klasie IV Mikołajki w klasie I Wyjazd do kina X Gminny Konkurs Ekologiczno-Sportowy Andrzejki Dzień Pluszowego Misia Spotkanie muzyczno-czytelnicze z Tulinkami Sukcesy naszych uczniów Lekcje przyrody w Barbarce Uroczyste zakończenie obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości Śniadanie daje moc Wycieczka do stolicy Dzień Kundelka Konkursy przedmiotowe Kiermasz babeczek Wielka Gra w Jaksicach Konkurs piosenki religijnej „Młodzi dla Niepodległej” Odsłonięcie muralu Pasowanie uczniów klasy I Wybory do Samorządu Uczniowskiego Światowy Dzień Drzewa 160-ta rocznica powstania szkoły Spływ kajakowy Dzień Chłopca- klasa 4 Festyn Rodzinny Dzień Chłopca - klasa 1 Gminne Święto Latawca Sprzątanie świata 2018 Akcja segregacja! Występ publiczny w świetlicy szkolnej. Rozpoczęcie roku szkolnego.

Wydarzenia 2018/19

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W czwartek 19 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/19. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Inowrocław Pan T. Kasprzak , Dytektor CUO Pani M. Makowiecka oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani M. Kałamaja.

Była to uroczystość niezwykła, ponieważ opróćz tradycyjnego wręczenia świadectw i listów gratulacyjnych a także nagród za bardzo dobre wynikiw nauce i wzorowe zachowanie, żegnaliśmy uczniów ósmej klasy. Absolwenci przygotowali wzruszającą prezentację, która przypomniała  ich ośiem lat w naszej szkole a także krótki występ, w którym złożyli słowa podziękowania uczniom, nauczycielom i rodzicom. Uczniowie klasy VII pożegnali ciepłymi słowami swoich starszych kolegów oraz wręczyli im upominki. Ósmoklasistów żegnała także Pani Dyrektor dziękując im za osiem wspólnych lat, w trakcie których przeżywaliśmy razem radości i troski, szczególne słowa uznania padły w podziękowaniu za bardzo dobry wynik tegorocznego egzaminu.

Były łzy wzruszenia, smutku z powodu rozstania, ale też radość z powodu świetnych świadectw, stypendiów i tego , że ostatni dzwonek właśnie obwieścił długo wyczekiwane wakacje!

Miłych i spokojnych wakacji i wracajcie pełni słonecznej energii byśmy mogli stawić czoło nowym wyzwaniom!

Tekst: B.Morzyńska

Zdjęcia: M. Gwóźdź