Nawigacja

Nawigacja

Turniej Piłki Nożnej w Lisewie Kościelnym III Spartakiada Lekkoatletyczna w Tucznie 2018 Turniej Piłki Siatkowej w Tupadłach XX Turniej o Puchar Księdza Proboszcza w tenisie stołowym VIII Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży pod Patronatem Miasta Inowrocław Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora SP nr 5 w Inowrocławiu Turniej Tenisa Stołowego XVI Turniej Piłki Halowej XV Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Inowrocław

Sport 2017/18

Turniej Piłki Nożnej w Lisewie Kościelnym

W czwartek  tj. 14 czerwca na boisku szkolnym w Lisewie Kościelnym odbył się  Turniej Piłki Nożnej  Szkół Podstawowych zorganizowany przez Szkołę Podstawową Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lisewie Kościelnym.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn, które reprezentowały Szkoły podstawowe z Nowej Wsi, Tuczna, Złotnik Kujawskich, Lisewa Kościelnego, która wystawiła 2 reprezentacje oraz z Turzan. Drużyny rywalizowały między sobą grając w grupie systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa z Turzan, która zdobyła pierwsze miejsce w turnieju. Kolejne miejsce na podium zdobyła Szkoła Podstawowa ze Złotnik Kujawskich i trzecie miejsce Szkoła Podstawowa z Nowej Wsi. Oprócz klasyfikacji drużyn przeprowadzona została również klasyfikacja strzelców, w której zwyciężył Bartek Biernat. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Bartek Kościański. Organizator turnieju nagrodził wszystkich zawodników dyplomami. Drużyny z miejsc 1 – 3, najlepszy strzelec, bramkarz oraz zawodnik otrzymali pamiątkowe puchary. Za obsługę sędziowską odpowiadał sędzia główny Pan Marcin Konieczka oraz sędzia  Pan Darek Zarembski.